Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 106 837 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

po dłuższej przerwie..

sobota, 25 lutego 2012 14:26

serce Myślisz, że mam wszystko, że sukcesy dają mi radość i szczęście ? Nic bardziej złudnego. Bez miłości...życie nigdy nie będzie piękne.   

 

serceGram miłości ma większą wartość niż tona luksusu.

 

serceKochać to znaczy być światłem i ciepłem dla drugiego.

 

serceJest taka miłość ze wszystkich największa.Trwa ponad życie i ponad umieranie.Zabiera cząstkę nas samych odchodząc i cząstką siebie w nas pozostaje.I nawet gdy jest już w innym świecie kochać nas stamtąd nie przestaje.

 

serceBądź światłem na horyzoncie życia bo nigdy nie wiadomo czy gdzieś tam w dali nie błądzi okręt szukający portu do twojego serca by ofiarować ci miłość.

 

serceNie mogę obiecać ci nieba,ale pokażę ci magię wspólnego oglądania gwiazd a następnie wyszukam najpiękniejszą z nich i nazwę ją twoim imieniem.

 

serceNie mam skrzydeł by przenieść cię ponad problemy dnia codziennego.
Mam jednak wielkie kochające serce dzięki któremu razem przezwyciężymy trud, ustanawiając każdy wieczór świętem naszej magicznej w swojej prostocie miłości.

 

serceMiłość…niczym dwa żaglowce płynące oceanem w magicznej poświacie zachodzącego słońca…i nie wiek, ani uroda ją scala, ale piękne dusze, wspólne marzenia i niosąca fala

 

serceA kiedy już spotkamy się,
przyjmij moje serce i weź za rękę,
a potem przeprowadź przez resztę życia...  

 

serceTylko mężczyzna ma taki dar, 
który, gdy przytula kobietę do swojego serca i zamyka ją w swoich ramionach, sprawia, że ona czuje się jak delikatny kwiat.
Że przy nim zakwita...  

 

serce"Pocałunek to milion słów,
które chciałabym Ci powiedzieć w jednej sekundzie"  

 

serceTrzeba umieć patrzeć - sercem.
Wtedy zobaczysz nawet to, co niewidzialne.

 Podziel się
oceń
50
7

komentarze (44) | dodaj komentarz

<3

niedziela, 03 lipca 2011 18:41

Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.

serce

 

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

serce

...Zaczarowałeś mnie swą miłością i uzależniłeś od jej magii... ;*

serce

Uśmiecham się do Ciebie, przez Ciebie i dzięki Tobie

serce

-A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę -Co wtedy?

-Nic wielkiego - zapewnił go Puchatek - posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha to ten ktoś nigdy nie znika tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie..

serce

Chciałabym kiedyś powiedzieć Ci ile dla Mnie znaczysz.. I wykrzyczeć jak bardzo Mi na Tobie zależy .. ;*

serce

-to miłość, miłość wielka, czy gigantyczna miłość?

- jak... co przez to rozumiesz?

- o miłości zapomnisz po dwóch miesiącach. o wielkiej miłości po dwóch latach. a gigantyczna miłość...

- tak?

- gigantyczna miłość zmienia twoje życie..

serce

Siedziała o pierwszej w nocy na balkonie, zimno przyjemnie łaskotało jej twarz. Wokół fotelu, na którym siedziała, szeleściły porozrzucane papierki po cukierkach. To właśnie On nauczył ją jeść te słodkości. Mówił, że są najlepsze, kiedy się za kimś mocno tęskni. W uszach miała słuchawki. Płynęła z nich ulubiona piosenka dziewczyny, ta, która najbardziej przypominała Jego. Spojrzała na tysiące gwiazd nad jej głową i uśmiechając się słodko uświadomiła sobie, że On - tak samo jak ona - patrzy teraz w gwiazdy i uśmiecha się tym swoim powalającym uśmiechem.

serce

-A gdybym powiedział Ci, że Cię kocham..?

- Uciekłabym gdzieś daleko, na koniec świata...

- Dlaczego ?

- Bo jeżeli naprawdę byś kochał, pojechałbyś za mną.

serce

Mówisz, że nie jesteś szczególnie uzdolniony. Ależ jesteś. To w końcu ty, a nie ktoś inny wpadł mi do oka, wpuścił do brzucha stado motyli, zawrócił mi w głowie i wcisnął watę w kolana. Już wiesz, do czego jesteś zdolny?

serce

Powtarzam ,że więcej nie zaufam . Ale nagle pojawia się ktoś z takimi oczami , jak Twoje , a ja chwytam się tego, jak tonący brzytwy.

serce

Aby znaleźć miłość nie pukaj do każdych drzwi. Gdy przyjdzie Twoja godzina sama wejdzie do twojego domu, życia, serca. ♥

serce

Ci, którzy zbyt wiele oczekują od miłości, nie umieją kochać. ♥

serce

Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia

serce

Kocham Cię bardziej niż mojego pluszowego misia , ale ciii , nie mów mu . ♥

serce

i nagle rodzi się ta pieprzona potrzeba, żeby z kimś być , bo samemu nie daje się rady

serce

wysiadł rozum, zawładnęło ciałem serce. ♥

 

 


Podziel się
oceń
28
2

komentarze (10) | dodaj komentarz

:*

niedziela, 22 maja 2011 13:15

    

Mogę po tobie sprzątać, spuszczać klapę od sedesu, zamykać drzwi od toalety, gotować ci, nie przeszkadzać Ci w oglądaniu sobotniego meczu, ale bardzo Cie proszę miej do mnie szacunek i kochaj mnie: "Idealny facet nie istnieje. Ale zawsze istnieje facet, który jest idealny dla ciebie. ".- Co jest dla Cb ważniejsze... twoje życie czy ja(spytał)
- Odpowiem Ci, tylko pozwól że ja się spytam pierwsza.
- Dobrze.
- Jest jakaś różnica pomiędzy Tobą a moim życiem.?Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność.

Jego oczy, jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia.


Najbardziej uwielbiam patrzeć Ci w oczy i uśmiechać się do Ciebie, wtedy kiedy Ty uśmiechasz się do mnie i Twoje oczy wpatrują się w moje.

Kto prawdziwie kocha, ten nie troszczy się o nagrodę za swą miłość, lecz tylko o to, by kochać coraz lepiej.

 

Każdy Twój uśmiech i spojrzenie skierowane w moją stronę sprawia, że cieszę się jak małe dziecko rozpakowujące lizaka.

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek - z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części.
Jedna część trafia do kobiety, a druga do mężczyzny. Sens życia polega na odnalezieniu tej drugiej połowy. Połowy swojej własnej duszy...

Pokochałam te chwile, w których łapałam Cię na wpatrywaniu się we mnie.

 

 

 

Nie jestem z nim po to by chwalić się nim przed koleżankami, ani po to by sprawiał mi drogie prezenty. Nie chodzi mi o piękne słowa i poranne spacery przy wschodzącym słońcu. Ja po prostu kocham, bezgranicznie i do osiągnięcia szczęścia wystarcza mi jego obecność, nic więcej.

 

 

 


Podziel się
oceń
31
3

komentarze (5) | dodaj komentarz

Walentyyynki <3 święto zakochanych :)! z tej okazji wrzucam kilka świeżych opisów, pierwszy jest moim ulubionym.

poniedziałek, 14 lutego 2011 11:10

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć♥

serce
Namiętność sprawia, że przestajemy jeść, spać, pracować. Burzy nasz spokój. Obraca wniwecz całą przeszłość. Nikt nie lubi, kiedy jego świat rozsypuje się na kawałki. Dlatego ludzie zwykle starają się przewidzieć zagrożenie i go unikać, bo dzięki temu udaje im się podeprzeć kruchą konstrukcję, która i tak ledwo stoi. To inżynierowie minionych spraw. Są tacy, którzy postępują inaczej: rzucają się na oślep w wir namiętności, w nadziei że ona rozwiąże wszystkie problemy. Składają na barki innych całą odpowiedzialność za własne szczęście i całą winę za ewentualne niepowodzenia. Są rozdarci między euforią, bo przydarzyło im się coś cudownego, a rozpaczą, bo jakieś niespodziewane zdarzenie wszystko zniszczyło. Bronić się przed namiętnością, czy ślepo jej ulec? Co jest mniej niszczycielskie? Nie wiem.♥

serce
To normalne. Pierwszy etap. Tęsknota. Przepiękne słowo. Zdefiniować? Nieodparta chęć posiadania tego, co było lub może być. Mogę ci wyjaśnić, czym jest, jestem ekspertem, tęsknię codziennie. Jeśli tak, jeśli wierzysz w przeznaczenie, to możesz spać spokojnie. Bo zgodnie z tą filozofią, co ma się stać, stanie się. Siedź, więc spokojnie, możesz tęsknić, umiarkowanie lub nawet bardzo, ale zachowaj spokój.♥

serce

Możesz traktować mnie jak powietrze - przecież bez niego nie da się życ.♥

serce

Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca..♥

serce

jeżeli całujemy się do bólu - jest to słodycz, a jeżeli dusimy się w krótkim, gwałtownym pocałunku - ta sekundowa śmierć jest piękna !♥

serce

(…), Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.♥

serce

wiesz, że uwielbiam kiedy mnie całujesz? wtedy czuje się, jakby słońce wybuchało mi przed oczami, jakby ktoś rzucał na mnie zaklęcie o twoim imieniu.♥

 

 

Wszystkim zakochanym składam życzenia z głębi serca- dużo szczęścia i miłości. Aby Wasze uczucie nigdy nie wygasło, lecz z dnia na dzień stawało się coraz głębsze, abyście do końca życia znali smak miłości, tej prawdziwej, jedynej. Oprócz tego życzę też, dużo cierpliwości, bo jak wiadomo wspólne życie niesie ze sobą różne chwile, także te złe, chwile płaczu, smutku a nawet rozpaczy. Jednak nie martwcie się jeżeli wasze uczucie jest prawdziwe przezwycieżycie to wszystko. Umocnicie miłość. 
Mam nadzieję, że spędzicie ten dzień miło, w końcu jest tylko raz w roku(*-*)


Podziel się
oceń
45
8

komentarze (25) | dodaj komentarz

czwartek, 24 lipca 2014

Licznik odwiedzin:  68 832  

Kalendarz

« lipiec »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

O mnie

Witam wszystkich :) Mam na imię Ula, mam 16 lat :) Interesuje się siatkówką, tańcem i muzyką. Blog ten stworzyłam głownie dla własnych potrzeb- uporządkowanie plików z opisami miłosnymi. ;p Mam nadzieję, że mój blog będzie również Wam służył:) Cytaty staram się wybierać jak najfajniejsze, te które trafiają też do mojego serca i odzwierciedlają moją miłość:) :*
No i miłego czytania życzę. :P

O moim bloogu

Opisy na gg, cytaty z filmów i książek, aforyzmy, wiersze, złote myśli o miłości, smutku i tęsknocie. Po prostu MIŁOSNE. ;)

Horoskop

Strzelec

Spróbuj nowego rozwiązania, zamiast mało efektywnej metody trzymania się starych struktur i osób. Odrobina ryzyka nie zaszkodzi. Musisz otworzyć się na nowe, czasem bardzo niekonwencjonalne metody działania. Nie stracisz, możesz tylko zyskać!

więcej na horoskop.wp.pl

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Lubię to

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 68832
Wpisy
  • liczba: 14
  • komentarze: 106
Galerie
  • komentarze: 0
Bloog istnieje od: 1435 dni

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Bloog.pl